نمایندگی انحصاری اجاق گازهای برقی آلمانی و انواع فر برقی و آون و گازهای برقی و اینداکشن و گریل برقی ** تماس :09121239044

لیست اخبار

اجاق گازهای برقی لهستانی الدوم ELDOM

در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۱۹

 

 

مشخصات اجاق گاز برقی مسافرتی PH

 

 

 

 

اجاق گاز

 

اجاق گاز از اساسی ترین اجزای آشپزخانه محسوب می‌ شود. با شنیدن اسم اجاق گازبرقی ذهن اکثر ما به سراغ یک اجاق گاز فردار کلاسیک می‌ رود که قدیم در همه آشپزخانه ‌ها بود. شما مجبور نیستید که یک اجاق گازبرقی فردار بخرید اما خرید اجاق گاز دارای فر مزایای خودش را دارد. اجاق گازبرقی فردار ارزان ‌تر و به صرفه تر از خرید یک اجاق‌ گاز رومیزی بدون فر و در کنار آن، یک فر توکار جداگانه است. البته که خرید اجاق گاز فردار یا بدون فر سلیقه ای است و هر کسی با توجه به فضای آشپزخانه خود انتخاب می‌ کند. اما با آگاهی از مدل‌ های مختلف اجاق گاز و انتخاب‌ هایی که می ‌توانید داشته باشید، قطعا راحت ‌تر و سریع ‌تر خرید اجاق گاز را به ثمر خواهید رساند. فروشگاه اینترتی جرمنیکس علاوه بر فروش انواع اجاق گاز و دیگر لوازم آشپزخانه، بهترین مرجع راهنمای خرید لوازم خانگی برقی و غیر برقی محسوب می‌ شود. شما می ‌‌توانید با مطالعه جدول مشخصات و نقد و بررسی مدل‌ های مختلف، اجاق گاز مناسب با بودجه و فضای آشپزخانه خود را بیابید. اما قبل از آن در اینجا با انواع اجاق گاز آشنا شوید .

 

 

 

 

 

 

 

انواع اجاق گاز

 

اجاق ‌گاز آشپزخانه بر اساس دو عامل تقسیم می‌ شوند:

 

 نوع مصرف

 

 شکل ظاهری

 

 اجاق ‌ها در بازار از نظر نوع مصرف به 2 دسته برقی و گازی تقسیم می ‌شوند

 

 

 

اجاق گازی:

 

خیلی از آشپزان تازه ‌کار و سرآشپزان معروف برای آشپزی اجاق های گازی را ترجیح می ‌دهند؛ چرا که امکان تنظیم حرارت اجاق گازهایی که با گاز کار می‌ کنند، خیلی دقیق ‌تر از اجاق‌ های برقی است. شما می‌ توانید حرارت را بین درجه های مختلف تنظیم کنید و چون می ‌توانید شعله را با چشم خود ببینید، رسیدن به میزان دمای مورد نظر راحت‌ تر است. میزان مصرف انرژی در اجاق‌ های گازی نیز کمتر است.

 

 

 

اجاق گازهای برقی:

 

 اجاق‌ گاز های برقی جدید بین خانم های خانه بسیار پرطرفدار است چرا که بسیار زیبا هستند و تمیز کردن آن‌ها راحت‌ تر است. اجاق‌ های برقی مانند اجاق‌ های گازی دارای انواع مختلف دو شعله، سه شعله، چهار شعله، پنج شعله و حتی بیشتر است و شما می ‌توانید با توجه به نیازتان مدل مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

ادامه مطلب ...

اجاق گاز برقی دو شعله روکار اروپایی

در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۲۸

اجاق گاز برقی مسافرتی آلمانی

اجاق گاز مسافرتی برقی آلمانی و اروپایی و ترکیه اجاق گازهای مسافرتی 1000 وات و 1500 وات آلمانی و اروپایی مناسب برای آشپزی در مکانهایی که گاز وجود ندارد بسیار مناسب است و ایمنی بالایی برای مکانهای تجاری و اداری و خانگی ایجاد می نماید.
اجاق گازهای برقی دوشعله روکار الدوم در دو مدل PG20 , PH20 موجود میباشد.
ادامه مطلب ...